Rapla Talvejooksu võitis Elar Vulla

Elar Vulla. FOTO: RIHO LÜÜS
9. novembril toimus 23. Rapla Talvejooks, kus poisid, naised ja tüdrukud jooksid 3 kilomeetri distantsil ja mehed ning 5 kilomeetri distantsil. Pikema võistlusmaa võitis nädal tagasi Reinpauli krossil kiireim olnud Elar Vulla (KJK Vike) ajaga 15.49. Teise kohsa sai Enari Tõnström (KJS Sakala) 16.17-ga ja kolmanda koha korraldaja Rapla jooksuklubi esindaja Martin Tamm 16.19-ga. Järgnesid M18 vanuseklassi võitja Igor Skatško, parima veteranina vanameister Urmas Põldre ja Andi Linn.

Lühemal ehk 3 km distantsi võitis enda kohta suurepärase tulemusega M14 vanuseklassi kuuluv Karol Hanga (Kose 2000) ajaga 10.33, kes edestas teisena lõpetanud Ruslan Sergatšovit (Tempo) kahe sekundiga. Kolmandana lõpetas Kristian Otlot Jüri Gümnaasiumist ajaga 11.43. Naiste parimaks osutus üldarvestuses 4. koha saanud Anastassia Škatsko (Tempo) ajaga 12.04. 15 sekundit hiljem finišeeris teisena Christelle Vall (Audentes). Kolmandaks jooksis end Marge Nõmm (Täppsportlased), kelle lõpuaeg oli 13.20. Kokku startis lühemal distantsil 13 ja pikemal 17 jooksjat.