Rapla Võidujooksul osutusid parimateks elukaaslased

Auhindadeks seekord pildid. FOTO: OLGA ANDREJEVA 

23. juunil toimunud 27. Rapla Võidujooksu võitsid elukaaslased Taavi Tambur ja Olga Andrejeva, mõlemad jäi oma tulemusega rahule.

Jooksu algusest peale juhtinud Taavi Tambur läbis ligi 5,65 km pikkuse distantsi ajaga 18.29. “1,5 km hoidsid konkurendid veel minu järgi, kuid maanteele pöörates jäid nad maha. Jooksu ajal paistis päike. 4. kilomeetril tuul mõnusalt jahutas, aga ikkagi oli raske kerge raja tõusmise tõttu. Võistlusele otsustasin minna alles hommikul,” ütles Tambur Jooksuportaalile, kellele tempo sobis. Ta jäi võistluse ja võiduga väga rahule. Tamburi järel sai teise koha Mait Leemet (Treeningpartner) ajaga 18.47 ja kolmanda koha Martin Tamm (Rapla JK) ajaga 18.51.
Naistest võitis jooksu rohkem kui nädal tagasi Narvas poolmaratoni Eesti meistrivõistlustel pronksile tulnud Olga Andrejeva ajaga 21.18,5. “Plaan nägi ette tempotrenni. Läksin seda Rapla Võidujooksule tegema. Jäin oma jooksuga rahule. Tunnen, et olen Narva poolmaratonist taastanud,” sõnas Andrejeva Jooksuportaalile. Andrejevale järgnesid Anne-Ly Palm ja Kadiliis Kuiv (SK ProRunner).

JOOKSUPORTAAL