Rasmus Kisel võidutses Euroopa klubide karikavõistlustel

Rasmus Kisel 800 m jooksu võitu vormistamas. Korraldajate foto
Audentese Spordiklubi seitse keskmaajooksjat võistlesid 19. septembril Portugalis Leirias Euroopa klubide karikavõistluste B-grupis juunioride arvestuses. Neist parima tulemuse tegi Rasmus Kisel, kes võitis meeste 800 meetri jooksu ajaga 1.59,25. Naiste 1500 meeetri jooksus sai tema klubikaaslane Daria Bronin teise koha ajaga 5.05,68. Samast klubist saavutas Matthias Rimm meeste 1500 meetri jooksus kolmanda koha ajaga 4.17,87. Pjedestaalile jooksis end veel Riho Kirsipuu, kellele kuulus kolmas koht 3000 meetri jooksus ajaga 9.37,32.


Meeste 800 m tulemused


1. Rasmus Kisel Audentes Sports Club EST 1.59,25
2. Jelte Van Atten, Leiden Atletiek NED 2.00,16
3. Sebastiano Gavasso Atletica Vicentina Club ITA 2.00,34
4. Eoin Strutt Raheny Shamrocks A.C IRL 2.01,53
5. Kasper Nielsen Aarhus 1900 DEN 2.02,64
6. Adam Krchnavý SK SOG Nitra SVK 2.03,67
7. Nikolaos Bourlos Club of Athens College Alumni Asso GRE 2.03,98
8. Benjamin Heinonen Tampereen Pyrintö FIN 2.05,97
9. Ben Shalom Royi Athlete Leader Jerusalem ISR 2.08,57
10. Vlado Djurovic Mornar-Bar MNE 2.09,97

Naiste 800 m tulemused

1. Kerstin Rubin STB Leichtathletik SUI 2.17,42
2. Corinde Van Es PAC NED 2.18,69
3. Ekateríni Koutlí AE Mesogeion “Ameinias” GRE 2.19,68
4. Richael Browne Sli Cualann AC IRL 2.21,61
5. Ellinoora Myötyri Tampereen Pyrintö FIN 2.31,60
6. Zarina Netšiporuk Audentes Sports Club EST 2.37,69

Meeste 1500 m tulemused

1. Cillian Kirwan Raheny Shamrocks A.C IRL 4.13,47
2. Manuel Pettinà Atletica Vicentina Club ITA 4.15,20
3. Matthias Rimm Audentes Sports Club EST 4.17,87
4. Magnus Nyman Hall Aarhus 1900 DEN 4.18,28
5. Nikolaos Papaliakos Club of Athens College Alumni Asso GRE 4.19,48
6. Max Van Gerrevink POR Leiden Atletiek NED 4.20,10
7. Yehonatan Naamad POR Athlete Leader Jerusalem ISR 4.20,86
8. Marko Durovic Mornar-Bar MNE 4.21,17
9. Adrián Petrina SK SOG Nitra SVK 4.21,53
10. Samuel Santos Juventude Vidigalense POR 4.23,17
11. Veikko Nurmi Tampereen Pyrintö FIN 4.42,54

Naiste 1500 m tulemused

1. Emma O Brien Sli Cualann AC IRL 4.57,27
2. Daria Bronin Audentes Sports Club EST 5.05,68
3. Fiona Zoebeli STB Leichtathletik SUI 5.09,35
4. Selina Van De Meerak PAC NED 5.28,27
5. María-eléni Zavou AE Mesogeion “Ameinias” GRE 5.44,25

Meeste 3000 m tulemused

1. Massimo Guerra Atletica Vicentina Club ITA 9.32,81
2. Kasper Nielsen Aarhus 1900 DEN 9.35,64
3. Riho Kirsipuu Audentes Sports Club EST 9.37,32
4. David Buglass Leiden Atletiek NED 9.39,64
5. Alex Anastasiadis Club of Athens College Alumni Asso GRE 9.40,79
6. Adam Foley Raheny Shamrocks A.C IRL 9.42,66
7. Benjamin Heinonen Tampereen Pyrintö FIN 9.56,89
8. Patrik Borovka SK SOG Nitra SVK 10.11,34
9. André Simoes Juventude Vidigalense POR 10.19,31
10. Boris Covic Mornar-Bar MNE 10.26,21

Naiste 3000 m tulemused

1. Diane Van Es PAC NED 10.23,43
2. Ailbhe Flynn Sli Cualann AC IRL 10.59,91
3. Nadja Kehrle STB Leichtathletik SUI 12.07,60
4. Alboulena Prifti AE Mesogeion “Ameinias” GRE 12.31,93
5. Ellinoora Myötyri Tampereen Pyrintö FIN 13.08,71
6. Marilin Moor Audentes Sports Club EST 13.42,86

Meeste 3000 m takistusjooksu tulemused

1. Miroslav Borovka SK SOG Nitra SVK 10.08,44
2. Mirko Cocco POR Atletica Vicentina Club ITA 10.18,79
3. Fergus Mccormack Raheny Shamrocks A.C IRL 10.24,94
4. Sander Christensen Aarhus 1900 DEN 10.55,68
5. Jelte Van Atten Leiden Atletiek NED 10.59,09
6. Topi Lahtinen Tampereen Pyrintö FIN 11.10,82
7. Kennet Kärema Audentes Sports Club EST 12.10,61

JOOKSUPORTAAL