Jooksmine

Rauno Tiits Poolas trepijooksu MK-etapil seitsmes

1 minutit lugemist
Rauno Tiits Varssavis võistluspaigas. Foto: erakogu

Eesti trepijooksja Rauno Tiits võistles eile Poolas Varssavis Rondo 1 hoones trepijooksu maailmakarikaetapil, kus sai 7. koha.

Eeljooksude kümme parimat pääsesid edasi finaali. Finaalis lasti jooksjad rajale eeljooksude aegade põhjal ehk parim esimesena ja järgnevad vastavalt palju kaotust oli. “Tase jooksul on väga tugev ja ise läksin õnnestumise korral püüdma kohta finaalis,” ütles Tiits enne võistlust.

Mehel õnnestus mööda treppi 37. korrusele joostes finaalikoht välja võidelda ja saavutas finaalis kõrge 7. koha, kaotades võitjale 1.27,58. “Tegemist on minu parima kohaga sellise kategooria võistlusel. Suutsin finaalis kahest kangest konkurendist mööduda. Olen rahul,” sõnas Tiits pärast võistlust.

MK-etapi võitis tuntud poolakas Pjotr Lobodzinski tulemusega 3.51,24. Teiseks tuli sakslane George Heimann (+15,50) ja kolmandaks Michal Kovac Slovakkiast (+19,82).