Registreerimine Pirita sügisjooksule kestab!

Pühapäeval, 25. septembril toimubs Pirita perespordipäeva raames Kloostrimetsas esimene Pirita sügisjooks, millest osa võtma on oodatud nii jooksjaid, kepikõndijaid kui käijaid.

Selleks aastaks on soodusosavõtutasuga Pirita sügisjooksule registreerimine lõppenud! Tavahinnaga (naised, mehed 6 EUR, noored ja üle 50-aastased 4 EUR) registreerimine lõppeb 23. septembril 2011 kell 17.00. Palun arvestage, et pankadevaheline arveldamine lõppeb tööpäeviti kell 17.00 ja nädalavahetusel puhkavad nemadki.

18. septembri 2011 seisuga on sügisjooksu 5,7 km pikkusele põhidistantsile registreerunud 164 osalejat, kellest tervelt 102 esindavad õrnemat sugu.

Spordipäeval on kavas läbi viia mitmeid teisigi huvitavaid sportlikke tegevusi nii suurematele kui väiksematele spordihuvilistele.

Vabas looduses joogatreeningu viib läbi Tallinna Joogaühingu treener Marilii Toots, kepikõnni algtõdesid selgitab huvitatutele Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi lektor René Meimer ning enne 5,7 km pikkusele jooksudistantsile asumist teeme üheskoos ka ühe korraliku soojendusvõimlemise. Lastele on kavas lühimaajooksud EMT auhindadele ja põnevad mängud sügiskaunis Kloostrimetsas Pipi eestvedamisel. Laste põsed kaunistab maalingutega Kadri ning loovustelgis juhendab lapsi MTÜ Loovustoa õpetaja Nataly.

Sügisjooksu põhidistants kulgeb mööda Kloostrimetsa põhjaosa metsateid ja -radu, ning pakub jooksusõpradele suurepärast naudingut liikuda kohtades, kuhu varem pole sattunudki. Rajal puuduvad suured tõusud ja keerulised laskumised ja seetõttu on distants jõukohane kõigile.

Tervislike liikumisviiside propageerimiseks avame tasuta valvega jalgrattaparkla. Rattaga perespordipäevale saabunute vahel loosime välja Tallink Aqua Spa terve päeva kehtiva perepääsme.

Kõikide sügisjooksu lõpetajate vahel läheb loosimisele rohkem kui 25 auhinda Tallink Hotels´ilt, Sportlandilt, Triikimiskeskuselt, Nikelt ja Flowers Gallerylt. Iga sügisjooksu lõpetajat ootab finišis värskendav jook Lipton´ilt ja spetsiaalselt selleks jooksuks disainitud mälestusmedal.

Pirita perespordipäeva õnnestumisele aitavad omalt poolt kaasa ka Pirita LOV ja EAS läbi kohaliku omaalgatusprogrammi.Rohkem infot perespordipäeva ja Pirita sügisjooksule registreerimise kohta leiad: www.piritajooks.ee.

Liikumises on energiat!