Seiklussari Ace Xdream avab hooaja pühapäeval Tallinnas

Pühapäeval 29.aprillil alustavad ligi 1000 seiklussportlast Vabaduse väljakult Tallinna eri piirkondades toimuvat seiklusarja Ace Xdream etappi. Rada läbitakse joostes, ratastel, kanuudel ja rulluiskudel.

Võistluste peakorraldaja Sten-Eric Uibo sõnul on seiklusvõistlus linnas väga eriline nii osalejale kui ka pealtvaatajale. „Esmakordselt võistluste ajaloos avaldame seekord natukene eelinfot raja kulgemise kohta, et publikul oleks hea tulla vaatemängulist võistlust vaatama,“ lisab Uibo.

Vabaduse väljakul toimuvad stardid ajavahemikus 10:40 kuni 11:20 ja esimesed lõpetajad hakkavad saabuma kell 13:00.

Rajal kaasaelamiseks on parim paik peatselt avatava Lennusadama territoorium, mida kõik võistlejad läbivad mitmel korral ja tegevused toimuvad nii maal, õhus kui ka vees. „Lennusadamas on aktiivne tegevus kogu võistluse ajal, sinna tasub kindlasti kaema tulla, parim ajavahemik on 11:00-15:00,“ kinnitab Uibo.

Ace Xdream on seiklusspordivõistlus, kus 3-liikmelised võistkonnad otsivad maastikule peidetud kontrollpunkte, läbides rada joostes, ratastel ja kanuuga. Järgmine sarja osavõistlus toimub 02.juunil Valgas.

Lisainfo: www.xdream.ee.