Seiklusvõistluse Ace Xdream saatus otsustati Patarei vanglas

Vabaduse väljakult startinud seiklusvõistluse Ace Xdream murdepunktiks osutus Patarei vangla, kust kontrollpunktide otsimine osutus keerukaks ja seikluslikult huvitavaks.

„Patarei vangla oli rajatisena seikluse korraldamisel nii välja kutsuv, et me ei saanud seda rajalt kõrvale jätta,“ kommenteeris peakorraldaja Sten-Eric Uibo. „Siseorienteerumine oli meie sarja ajaloos esmakordselt kavas ning osalejatele see värskendus meeldis.“

Üle 900 osaleja starti meelitanud seiklusvõistluse rada läbis lisaks veel vanalinna, Paljassaare poolsaare, kanuudega seigeldi Lennusadama ja Noblessneri akvatooriumis ning kaugem raja tipp ulatus lausa Kakumäeni.

Esikoha sai Team Nike/GU Energy (Erik Aibast ,Tiit Pekk ,Lauri Malsroos) ajaga 4:12. Kuue minutiga kaotas TV6 SPORT (Riho Taba,Erkki Aadli,Tanel Taal) ja kümne minutiga Männikumägi/Metsasõbrad (Kuno Rooba,Avo Siilak,Erkki Etverk).

Ace Xdream on seiklusspordivõistlus, kus 3-liikmelised võistkonnad otsivad maastikule peidetud kontrollpunkte, läbides rada jalgsi, ratastel ja kanuuga. Järgmine sarja osavõistlus toimub 02-02.juunil Valgas.

Lisainfo: www.xdream.ee.