Taaramäe blogi: Ise homme mingit action’it ei plaani

Hello! Tänane päev oli lihtne, vaid 25 km. Vähe tehnilist ja siledat tiimide temposõitu. Hommikul oli tunne maru kehv – väsinud ja selline tuim. Eks oma osa väsimusest oli tekitanud väike tujulangus kehva enesetunde tõttu eelmistel päevadel.

Pärast lõunasööki sai aga väike uinak hotellis lastud ja pärast seda oli täitsa õige olemine. Soojendus sai korralikult tehtud ja enne starti olin kui rahu ise. Null jalavärinat ja ei mingit pabinat.

Ega sõidust enesest miskit väga muliseda polegi. Lihtne sõit, vähe kurve ja suured laiad teed. Lõpetasime vaid 18. kohaga, kuigi jõu poolest oleksime võinud kindlasti 30-40 sekundit paremad olla. Sõidu ajal võtsid ka nõrgemad tempomehed liiga pikki vahetusi ja nõnda läks hoog liiga alla ning see oligi see, mis meile hävitavaks sai. Lisaks olime ka kaheksakesi (Bagot katkestas eile terviseprobleemide tõttu). Enda enesetunne oli hea ja ka tervis oli täna okei.

Homme liigume siis Gagnes Sur Merist Marseille’sse. 230 km suhteliselt siledal maal, kuid lõpus tuleb ka mõnest künkast üle saada, mis võivad päris valusad olla. Ise mingit action’it ei plaani. Tuur on veel pikk ja ehk õnnestub end mägedeks säästa.

Rein Taaramäe blogi paikneb igapäevaselt aadressil blog.paf.com/ratta-rambo, kogu Tour de France’i vältel ilmub see aga ka ERR-i spordiportaalis.