Taivo Püi jätkab Saaremaa kolme päeva jooksu liidrina

Saaremaa kolme päeva jooksu teise 16,195 km pikkuse etapi Sõrve sääres võitis Sergei Tšerepannikov ajaga 52.09. Täpselt sama aja sai kirja ka teisena lõpetanud Taivo Püi. Kolmandaks tuli Viljar Vallimäe, kes kaotas kahele esimesele 5 sekundiga. Neljas oli Ilja Nikolajev ajaga 52.26. Naistest võitis tänase etapi Evelin Kärner 1:02.32-ga, edestades lõpuspurdiga 3 sekundiga Leila Luike. Nemad on ka esimesed kaks pärast teist päeva naiste arvestuse üldkokkuvõttes. Kärner juhib kahe etapi kokkuvõttes Leila Luige ees 4 sekundiga. Kolmandat kohta hoiab Liina Luik, kes täna lõpetas etapi ajaga 1:04.09.
,
Homsele Kuressaares ja selle ümbruses kulgevale 16 km pikkusele viimasele etapile stardib kell 11 esimesena kahekordne Saaremaa kolme päeva jooksu võitja (2008, 2009) Taivo Püi. Teda asub 18 sekundit hiljem jälitama Sergei Tšerepannikov. Viljar Vallimäe läheb rajale kolmandalt positsioonilt 24 sekundit pärast Püid ja 6 sekundit pärast Tšerepannikovi. Siin on tulemused kahe etapi kokkuvõttes.