Taivo Püi võitis teist korda Nõmme-Harku metsajooksu

SK Sportkeskus.ee ja Nõmme Spordikeskuse koostöös toimus 30. oktoobril traditsiooniline 15 kilomeetri pikkune Nõmme – Harku metsajooks, mille võitis teist aastat järjest Taivo Püi.
Kui mullu toimus jooks nädalajagu päevi hiljem 0-kraadises ilmas ja 10 cm paksuses lumes, siis tänavu võisid osalejad rõõmustada pea ideaalilähedase sügisilma üle. Starti oli tulnud poolteistsada jooksjat-liikumisharrastajat, erinevate spordi- ja elualade esindajaid. Alates esimesest kilomeetrist võttis kindla liidripositsiooni korraldajaklubi esistaier, viimaste hooaegade parimaid pikamaajooksjaid, Taivo Püi. Talle järgnesid Allan Männi, Martin Tamm, Kristo Reinsalu jt. Naistest asus juhtima juunioride MM-i pronks duatlonis Liis-Grete Arro, kes esitas väljakutse Eesti ühele parimale naisorienteerujale Kirti Rebasele. Enamvähem samasugune paremusjärjestus püsis ka 4 kilomeetri läbimise järel, kui veel viimast, kolmandat korda klindist üles joosti.
Vaatamata mitte just kõige paremale enesetundele ja seljataha jäänud heitlikule hooajale võttis Taivo Püi teistkordselt selle jooksu võidu ajaga 52.17. Taivo Püi järel lõpetasid tema klubikaaslased Allan Männi (54.52.) ja Kristo Reinsalu (56.13), kellele järgnesid Lauri Luik, võitja juhendaja Ahto Tatter ning Martin Tamm. Ajaga alla tunni lõpetas 9 meest.
Naistest suutis oma paremuse maksma panna parim juuniorist naistriatleet Liis-Grete Arro (Tabasalu TK), kelle võiduajaks fikseeriti 1:04.40. Kirti Rebane (Sportkeskus.ee) kaotas talle 59 sekundiga. Kolmanda koha sai tema klubikaaslane Kadri Kadak 1:07.19-ga. Kokku lõpetas distantsi 131 startinut.