Talvise pööripäevajooksu võitis Vahipataljoni sõdur Ando Õitspuu

24. detsembril Kuressaare lähedal Loode tammikus toimunud talvise pööripäevajooksu võitis Vahipataljonis aega teeniv ja jõulude ajaks koju puhkusele pääsenud saarlane Ando Õitspuu, kellele kuulus esikoht ka nelja pööripäevajooksu kokkuvõttes. Õitspuu läbis -6 kraadises külmas 5 kilomeetri pikkuse raja ajaga 19.32. Seoses lumeoludega tuli võitja aeg võrreldes suvega kolm ja pool minutit kehvem. Teise koha sai üldjärjestuses Kalev Õisnurm (SV Torutööd) 19.58-ga ning kolmanda koha Innar Sepp (JK Sarma) 20.04-ga. Mõlemad kuuluvad ühtlasi veteranide vanuseklassi. Naistest osutus poole lühemal, 2,5 km pikkusel distantsil kiireimaks Johanna Toplaan ajaga 11.27. Talle kaotas nelja sekundiga naisveteran Taimi Kangur (JK Sarma). Kolmandaks jooksis end Annika Vaher 11.57-ga.
Nelja pööripäeva jooksu (jooks kevadesse, jooks suvesse, jooks sügisesse, jooks talvesse) kokkuvõttes tuli meestest võitjaks Ando Õitspuu ja naistest Johanna Toplaan.