Täna lõpeb eelregistreerimine Filter Temposõidu karikasarja Viimsi etapile

Esmaspäeva südaööl pannakse lukku eelregistreerimine Filter Temposõidu Karikasarja 2. etapile, kolmapäeval Viimsis toimuvale 17 km pikkusele individuaalsele eraldistardile. Ainult eelregistreerujad saavad endale sobiva stardiaja valida.

Kuna tänalõunase seisuga oli end kirja pannud juba ligi 150 osalejat, siis soovitame huvilistel kiirustada, sest vabu stardiaegu jääb järjest vähemaks.

Eelmisel aastal püstitas Viimsis rajarekordi Gert Jõeäär, kes läbis distantsi ajaga 21.28,6, mis teeb keskmiseks kiiruseks 47,49 km/h. Rada on jäänud samaks ning kõikidel rattasõpradel on võimalus omi võimeid Jõeäärega võrrelda. Viimsi rada on Eesti oludes ebatraditsiooniline ehk oluliselt raskem kõikidest teistest Filter Temposõidu Karikasarja etappidest. Nimelt tuleb ratturitel võtta kolm pööret ning läbida nende vahele jäävat nelja aeglast kurvi. Oma näo annab kindlasti ka raske Lubja tõus.

Norra ilmaportaali yr.no andmetel on kolmapäeva õhtul Viimsis oodata vahelduva pilvisusega ilma ja sooja lubatakse 14 kraadi. Kui ennustus paika peab, püstitatakse SEBE lastelinnakus tasuta kasutamiseks batuut. Avaetapi järel on Filter Temposõidu karikasarja kokkuvõttes kaksikjuhtimine Saaremaa meeste Endrik Puntso ja Mihkel Räime käes. Sarja tiitlikaitsja on Karlo Aia.  Mootorsõidukiga liiklejatel palume olla kolmapäeva õhtul Viimsis tähelepanelik, sest ajavahemikus 18.30-21 on Lubja tõus liiklusele suletud!