Tartu jooksusarjast saab #GORUNTARTU

tartujooks1
Tartu Parkmetsa jooksu start. Korraldajate foto

5. hooaega Tartus jookse korraldav mittetulundusühing Treenitus ning sarja senine peatoetaja jalatsibränd Skechers on edasist koostööd suurendanud, mistõttu saab senise Tartu jooksusarja uueks nimeks jalatsibrändiga seostatav #GORUNTARTU.

„Senine koostöö Skechersiga on väga edukas olnud ning edasist arutades jõudsime arusaamale, et vaja on uut väljundit. #GORUNTARTU nimi aitab meil kindlasti olla omanäolisem ning samas reklaamib see ka peatoetaja Skechersi jooksujalatsite kategooriat“, selgitas nimevahetuse põhjusi peakorraldaja Jaanus Mäe.

Skechers, kes on meie jaoks tuntud kui mugavate jalanõude tootjana kogu perele hakkas alles 4 aastat tagasi tugevamalt sõna võtma jooksu- ja kõnnijalatsite kategoorias. Tänaseks on Skechersi jalatsitega võidetud juba Bostoni maraton (2014) ja 2 nädalat tagasi sai kindlaks ka Skechersi sponsoreeritud jooksja Meb Keflezighi osalemine Rio olümpiamängudel. Selle aasta veebruaris toimus esmakordselt Skechers Los Angeles maraton. Skechersi jooksu- ja kõnnijalatsite valikuga saab tutvuda kõigis Skechersi esinduskauplustes Tallinnas, Pärnus ja Tartus.

#GORUNTARTU koosneb kolmest etapist, millest esimiseks on 9. aprillil toimuv ja Lõuna-Eesti jooksuhooaega avav Parkmetsa jooks (7 km). Sari saab jätku taasiseseisvumise päeval 20. augustil toimuva Suvejooksuga (10 km) ning lõpeb 19. novembril Novembrijooksuga (5 km), olles ühtlasi ka Lõuna-Eesti jooksuhooaja viimaseks rahvajooksuks. Kõikidel #GORUNTARTU etappidel osalejad saavad tulemuse kirja ka koondarvestuses.

20. augustil toimuva Suvejooksu raames leiavad aset ka peatoetaja Skechers nimelised 5 km jooks ja poolmaraton. Samuti on #GORUNTARTU programmis ka tervisekõnni distantsid (ajavõtuga ja ajavõtuta) ning lastejooksud.

 

 

Viimased uudised