Thule suusateisipäevakud avavad suusahooaja

thulesuuskLumi tuli nüüd maha ja talve algust tähistab ka erinevate suusaürituste algus. Teisipäeval, 14. jaanuaril Nõmme suusaradadel startivad Thule Suusateisipäevakud jätkavad talvise liikumisharrastuse sarja traditsiooni.  Kuuendat aastat toimuva suusasarja 1. etapp avab ühtlasi ka Liikumisaasta 2014.

Thule Suusateisipäevakute etapid toimuvad Tallinna valgustatud ja hooldatud suusaradadel Nõmmel, Pirital ja Järvel. 2014.aastal osalevad sarjas ainult individuaalosalejad ja kindlasti tasub end kirja panna juba sarja alguseks, sest igal etapil loositaks osalejate vahel ka auhindu!

Kokkuvõttes pretendeerivad väärt auhindadele need suusatajad, kes osalevad võimalikult paljudel etappidel, lähevad suusarajale kella 16.00 ja 20.00 vahel, mil on avatud stardiväravad ning koguvad nii loosirattasse rohkem hääli!

Juba traditsiooniks saanud võidusuusatamine toimub igal etapil kell 19.00, kui on võimalus suusatada aja peale ning nii saavad võidu suusatada soovijad end võrrelda kaassuusatajatega ning testida oma suuskade libisemist ja pidamist enne eelseisvaid Estoloppeti maratone. Esimesel etapil võidusuusatamist piiratud lumeolude tõttu veel ei toimu.

Thule Suusateisipäevakute avaetapil, 14.jaanuaril Nõmme Spordikeskuses on kohal teisipäevakulistele tuntud headuses Eesti Suusaliidu suusabuss, kus sarjas osalejatele pakutakse lihtsamaid määrdeteenuseid. Lisaks on võimalus kohapeal lisatasu eest tellida põhjalikum suuskade ettevalmistamine. Kell 17.30 ja 18.30 jagavad Sparta suusatreenerid Jaanus Teppan ja Eiko Toom sarjas osalejatele tarkuseteri suusatehnikast ja muust suusatamisega seonduvast.

Nõmme Spordikeskuses on teisipäevakulistele etapi toimumise päeval kõik suusalaenutuse teenused kiibi ettenäitamisel õpilase hinnaga. Thule Suusateisipäevakute info ja registreerimine www.stamina.ee/suusatamine
Värsked Thule Suusateispäevakute sarja kajastused FB lehel https://www.facebook.com/Suusateisipaevakud.

NB! Fotot näed suuremalt sellele klikkides!