Tiidrek Nurme universiaadil kaheksas

Tiidrek Nurme võistles täna õhtul Venemaal Kaasanis suveuniversiaadil meeste 5000 meetri jooksu finaalis, kus sai 8. koha ajaga 14.08,02. Jooksu võitis Aserbaidžaani esindaja Hayle Ibrahimov universiaadi rekordiga 13.35,89.
Tiidrek Nurme hoidis jooksu algul end grupi ette otsa, olles esimesel ringil vedaja rollis, siis neljandal positsioonil. Esimene kilomeeter läbiti 2.48-ga. Edasi langes Nurme grupi keskele. Vaatamata sellele, et mõned jooksjad jäid grupist maha, püsis Nurme endiselt grupis, kuid mitte kauaks. Järjest tempot tõstnud Ibrahimov tõmbas grupi koost. Enamik jooksjaid olid üksteisest eraldatud paraja vahemaaga. Teineteise järel finišeerisid väga väikse vahega vaid teise koha saanud keenialane Paul Chelimo ja kolmandana lõpetanud sakslane Klaus Richard Ringer.