Tiidrek Nurmel jäi poolmaratoni Eesti rekordist puudu vaid 13 sekundit

Tiidrek Nurme sai pühapäeval Rooma – Ostia poolmaratonil parima eestlasena 12. koha ajaga 1:03.13.
Tegemist on Eesti kõigi aegade teise tulemusega, Pavel Loskutovile kuuluvast Eesti rekordist jäi Nurmel puudu 13 sekundit, kirjutab Jooksuportaal. Nurme jooksis poolmaratoni elus esimest korda
Eesti meestest sai veel Kaur Kivistik 1:07.33ga 29. ja Ilja Nikolajev 1:08.16ga 38. koha.
Parima Eesti naisena läbis poolmaratoni kõige kiiremini Leila Luik, saades naistest 11. koha võimsa isikliku rekordiga 1:13.57, mis on Eesti kõigi aegade kolmas tulemus. Evelin Taltsile kuulus 15. koht ajaga 1:16.23. Lily Luik sai 17. koha isikliku tippmargiga 1:19.26.
Poolmaratoni võitis Wilson Kiprop 59.15-ga ja naistest Flomena Cheyech  Daniel (mõl. Keenia) 1:07.39ga.