Tõnis Erm võitis kodusel MM-il teise kulla!

Kolmapäeval rattaorienteerumise MM-võistlustel Mõedakul. Kavas olnud lühiraja etapi võitis meestest  taas Tõnis Erm 47.41ga. Erm võitis ka eile Tapal MM-i sprindietapi

„See oli mulle oluliselt üllatavam võit, sest lühirada ei sobi mulle nii hästi kui sprint. Täna oli ka füüsiliselt raskem kui eile,“ rääkis kahekordne maailmameister Tõnis Erm. Teise koha sai Anton Foliforov (Venemaa) 47.46 ja kolmanda koha soomlane Samuli Saarela 47.53ga.

Naistest oli kiireim soomlanna Marika Hara, kes läbis distantsi 39.31ga. Hara rääkis, et Mõedaku mets oli märg ja pinnas pehme, mis tegi võistluse raskeks. Teise koha pälvis Emily Benham (Suurbritannia) ajaga 40.04 ja kolmandaks tuli soomlanna Susanna Laurila 41.29ga.

Meeste juunioride klassis pälvis teise kulla prantslane Cedric Beill, neidudest oli kiireim venelanna Svetlana Poverina. Daisy Kudre ja Doris Kudre said vastavaly 9. ja 13. koha.

Rattaorienteerumise MM-võistlused jätkuvad 30. augustil, mil leiavad Rakveres aset teatevõistlused.