Tõrva-Valga maanteejooksul parimad Ivar Ivanov ja Kristiina Verevmägi

Ivar Ivanov – Lõuna-Eesti kohalike jooksude valitseja.

22. augusti palaval suvepäeval Kalev Urbaniku mälestuseks toimunud Tõrva-Valga 30 kilomeetri pikkusel maanteejooksul pidasid kuumusele kõige paremini vastu Ivar Ivanov (KJK Lõunalõvi) ja Kristiina Verevmägi (Täppsportlased).

Kokku startis Tõrva linnavalitsuse juurest +25 kraadises soojuses alanud pikale trassile 14 jooksjat. Neist kõige kiiremini jõudis Valga keskstaadionil asuvasse finišisse Ivar Ivanov ajaga 1:51.36. Ta edestas järgmist lõpetajat tallinlast Veiko Sulevit ligi 10 minutiga. Kolmanda koha sai Margus Luhtoja Pärnust 2:09.03-ga. Naistest võitis kolme õrnema soo esindaja konkurentsis maanteejooksu Kristiina Verevmägi (Täppsportlased) tulemusega 2:14.55. Teine koht kuulus tema klubikaaslasele Kaia Lepikule 2:16.49-ga.
14. Alar SIEMANN (Türi) 3:08.38
Tõrva-Valga maanteejooksu korraldatakse pikamaajooksja Kalev Urbaniku mälestuseks. Ta võitis 1986. aastal Eesti meistritiitli maratonis ajaga 2:33.14. Kiireima maratoni jooksis ta 7. septembril 1985 Vändras ajaga 2:26.09. Urbanik on mitmekordne Otepää-Tartu jooksumaratoni võitja, neljakordne Saaremaa kolme päeva jooksu võitja, 11-kordne Võru–Väimela maanteejooksu ja Tõrva–Valga maanteejooksu võitja. Kalev Urbanik suri pärast Tallinna Sügisjooksu poolmaratoni läbimist 2004. aasta 4. septembril.