Uhtjärve jooksu võitsid suusataja Teppan ja orienteeruja Rihma

Uhtjärve jooksu start. FOTO: Võrumaa Spordiliit
23. juulil Võrumaal toimunud 20. Uhtjärve jooksu, mis on ühtlasi Võrumaa pikamaajooksusarja 6. etapp, võitis meestest tartlane Vahur Teppan (Suusaakadeemia), kes läbis ligi 9 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 31.27,0. Teisena lõpetanud Raido Mitt (Sparta) kaotas talle 11 sekundiga. Kolmanda koha sai Mart Andersson (TÜASK) 32.29,6-ga.
Naistest osutus kiireimaks orienteerumises Eesti paremikku kuuluv Annika Rihma (Audentese SK) Põlvast ajaga 36.14,5, mis andis üldjärjestuses 23. koha. Teiseks tuli Kristi Rosenberg (Vara vald) 40.32,7-ga ja kolmandaks Silva Suvi (Tartu SS Kalev) 40.35,8-ga. Kokku lõpetas põhidistantsi 159 meest ja 133 naist. Võrumaa pikamaajooksusarja järgmine etapp – Vastseliina linnuse jooks toimub 1. augustil.