Ümber Ülemiste järve jooksu võitis Pavel Loskutov

28. augustil tomunud järvejooksude sarja viimase osavõistluse ümber Ülemiste järve jooksu võitis Pavel Loskutov (TÜASK), kes läbis ligi 14 km pikkuse distantsi ajaga 44.27.
Teise koha sai 42-aastane Vjatseslav Košelev (KJK Kalev Sillamäe) 44.41-ga ja kolmanda koha Taivo Püi (Sportkeskus.ee) 45.15-ga.
Naistest näitas kiireimat tulemust üdjärjestuses 51. koha saanud Sigrid Valdre (SS Marathon) ajaga 54.19. Teisena (üldjärjestuses 55. koht) lõpetas Evelin Kärner (Nõmme KJK) 54.26-ga ning kolmandana (üldjärjestuses 61. koht) Annika Rihma (Sportkeskus.ee) 54.52-ga. Kokku lõpetas ümber Ülemiste järve jooksu 1017 jooksusõpra.