Valgas selguvad Eesti noorte meistrid

Valgas kestavad 29. juunist kuni 1. juulini Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klassi meistrivõistlused kergejõustikus. Kavas on ka mitmed pikemad jooksudistantsid. 29. juunil selgusid medaliomanikud meesjuunioride ja poiste A-klassi takistusjooksudes ning 1500 m jooksus. Õrnema soo esindajatest võistlesid samadel distantsidel naisjuuniorid ja A-klassi tüdrukud.

MJ 3000 m takistusjooksu tulemused:

1. Kaur KIVISTIK 29.04.1991 Tartu SS Kalev 9.45,70
2. Anton BASMANOV 06.03.1991 KJK Vike 10.09,46
3. Erki MALING 12.12.1992 KJS Sakala 10.43,64
4. Gert URB 09.12.1992 Kuusalu SK 11.18,04
5. Kaarel KUUSIK 29.05.1991 VAK Staier 11.29,68

PA 2000 m takistusjooksu tulemused:

1. Dmitri ARISTOV 20.04.1993 KJK Atleetika 6.28,94
2. Alexander KHRUSHKOV 21.12.1993 KJK Kalev-Sillamäe 6.42,91
3. Eerik MUULI 21.02.1993 Tartu Ü. ASK 6.52,17
4. Olavi ALLASE 28.05.1993 KJK Järvala 7.07,59
5. Kermo BASOV 27.06.1994 VAK Staier 7.11,29
6. Karl-Martin MIIDU 09.11.1993 Nõmme KJK 7.16,05
7. Madis Joosep TOOMEL 19.10.1994 KJK Vike 8.03,26

NJ 2000 m takistusjooksu tulemused:

1. Kelly NEVOLIHHIN 15.11.1992 KJK Vike 7.20,06
2. Kerti-Anniki TIIS 21.08.1991 Kuusalu SK 8.21,75
3. Olga VOROŠNINA 11.02.1992 KJK Kalev-Sillamäe 8.50,09
4. Rita SOORSK 21.09.1991 Läänemaa KJK 11.24,79

TA 2000 m takistusjooksu tulemused:

1. Liisa LIESMENT 27.01.1993 VAK Staier 8.15,31
2. Birgit HROMENKOV 14.01.1994 KJS Sakala 8.29,37
3. Elsa VALDMAA 23.02.1993 KJK Kose 2000 8.31,88

MJ 1500 m tulemused:

1. Jakob TARKPEA 25.02.1991 SK Altius 4.09,48
2. Jan ÕIGLANE 28.09.1991 Pärnumaa SL 4.10,94
3. Mati KIKKAS 02.03.1992 SK Maret-Sport 4.12,37
4. Valeri PODDEVALIN 25.03.1992 Tallinna SS Kalev 4.13,07
5. Lars-Erik RAISSAR 13.12.1991 KJK TIPP 4.13,39
6. Hardo REINART 02.04.1991 Tartu Ü. ASK 4.16,81
7. Kauri LILLEMÄE 01.08.1992 Audentese SK 4.20,49
8. Nikolai MOROZOV 01.02.1992 KJK Kalev-Sillamäe 4.23,07
9. Ermo TIKK 28.10.1991 Tartu Ü. ASK 4.23,56
10. Mairo TÄNAV 12.10.1992 KJK Saare 4.24,06
11. Henek TOMSON 02.08.1991 KJK Saare 4.25,05
12. Tarmo TIKK 18.07.1992 Tartu SS Kalev 4.25,11
13. Taavi TOOMIK 05.06.1992 KJS Sakala 4.31,72
14. Ahto AGAN 02.01.1991 KJK Visa 4.32,54
15. Christo SAEGA 12.07.1991 SK Beavers 4.37,24
16. Vladimir VAHER 27.12.1992 Tallinna SS Kalev 4.38,14
17. Andrei RUBTSOV 27.11.1992 KJK Kalev-Sillamäe 4.54,73

PA 1500 m tulemused:

1. Taavi KRUUT 05.07.1993 Audentese SK 4.05,02
2. Aleksandr KOZINETS 04.01.1994 KJK Kalev-Sillamäe 4.05,04
3. Hans-Peeter TULMIN 08.05.1993 KJK Lõunalõvi 4.06,29
4. Anton PUZÕRJOV 17.08.1993 Tallinna SS Kalev 4.15,55
5. Andi NOOT 14.09.1993 KJK Saare 4.23,40
6. Tauri TINAST 27.04.1994 Pärnu Kalevi KJK 4.30,23
7. Karl MÄE 18.01.1994 SK Altius 4.30,73
8. Tanel KASEORG 16.09.1993 Tartu SS Kalev 4.36,19
9. Romet RAUN 01.06.1994 KJK Saare 4.38,30
10. Mait PIKPÕLD 10.04.1993 KJK Saare 4.38,95
11. Rivo HABAKUK 23.12.1993 Pärnu Kalevi KJK 4.44,65
12. Marko PÄRN 19.10.1994 KJK Visa 4.47,48
13. Bogdan DAVÕDOV 13.06.1994 KJK Kalev-Sillamäe 4.52,02

NJ 1500 m tulemused:

1. Cathy POST 08.05.1992 SK Maret-Sport 5.02,92
2. Katrin KEKKONEN 11.10.1991 Tartu Ü. ASK 5.05,68
3. Margarita RÕSENKOVA KJK Kalev-Sillamäe 5.16,60
4. Karen KUKK 20.09.1992 Nõmme KJK 5.20,15
5. Killu KAASIK 26.05.1992 Tartu SS Kalev 5.24,61
6. Carmen AINOLA 06.05.1992 Nõmme KJK 5.26,93
7. Irina SURAZAKOVA 18.01.1991 Tartu Ü. ASK 5.31,72

TA 1500 m tulemused:

1. Kaidi KIVIOJA 23.02.1993 KJK Vike 4.51,84
2. Jelena LISTOVA 17.02.1994 KJK Atleetika 5.08,94
3. Egle-Helene ERVIN 26.01.1994 KJK Vike 5.13,52
4. Lioudmila GRITSKEVITCH 12.08.1993 Tallinna SS Kalev 5.14,89
5. Krista VESTEL 26.02.1993 KJK Harta 5.26,02
6. Galina LOGVINOVA 28.04.1993 KJK Kalev-Sillamäe 5.43,36
7. Anna VORONETSKAJA 24.11.1993 KJK Kalev-Sillamäe 5.56,95
8. Margarita SUKHOVA 15.09.1994 KJK Kalev-Sillamäe 6.02,25
Anžela SUHHANOVA 09.09.1994 NPSK Narvic DNF
Kaisa ELFENBEIN 12.06.1994 Raplamaa KJK DQ

JOOKSUPORTAAL/EKJL