Valmis video Kaur Kivistiku ja Andi Nooda treeningust Portugalis

Andi Noot (vasakul) ja Kaur Kivistik Portugalis Albufeira staadionil. Foto: Jan Õiglane

Portugalis Falesias treeninglaagris viibivatest Kaur Kivistikust ja Andi Noodast valmis video, kus on näha vahelduvat maastikku, millel jooksjad harjutavad. Video algab hotellis ärkamisega, sellele järgneb jooks tänaval, staadionil, treppidel, üle kivide ning küngaste ja lõpeb liivasel rannikul. Samuti näitavad Kivistik ja Noot videol mõningaid jooksu- ning jõuharjutusi. 
“Kaur ja Andi tahtsid end näidata, kus on ja mida teevad. Mina ainult produtsendi ja filmimehe rollis. Kokku panid video Andi ja Kaur ise. Ma natuke küll aitasin, aga enamuse tegid nad ise,” ütles Jooksuportaalile samuti Portugalis harjutav Jan Õiglane. 
Andi Nooda sõnul tekkis neil video tegemise mõte juba Eestis enne Portugali sõitu. “Kuna Falesias on üsna lummav rannik ja loodus, mõtlesime koostada video, mis näitab lühidalt, et jooksjad ei käi lõunalaagrites puhkamas, vaid rasket tööd tegemas. Video näitab, milline üks tüüpiline treeningpäev välja näeb ja kus me siin jookseme,” rääkis Noot Jooksuportaalile. Ta nokitses koos Kaur Kivistikuga video kallal pühapäeviti. Kokku kulus selle tegemiseks kolm pühapäeva.
Videot saab vaadata siit

JOOKSUPORTAAL