Vana-aasta ultrajooksu võitsid Peeter Vennikas ja Mari Boikov

31. detsembri keskpäeval Harjumaal Meremõisas alanud ultrajooksuürituse Viimase Öö Unistus võitis Peeter Vennikas, kes läbis 12 tunniga 104 kilomeetrit. Naistest osutus parimaks Mari Boikov 89 kilomeetriga.
,
Kohe haaras stardist liidriohjad enda kätte Andrus Rüütelmaa. Kuigi Peeter Vennikas hoidis algul sama tempot, tegi liider 30 ringi järel liider talle kilomeetriga sisse. Enam-vähem sama vahe püsis ka siis, kui Rüütelmaal sai läbitud maratonidistants. Järgnevatel kohtadel püsisid 5-6 ringilise kaotusega väga südikat jooksu teinud Mari Boikov, üritusele rahvusvahelist vürtsi lisanud rootslane Mats Liljegren ja Margo Siimumäe. Kümmekond kilomeetrit hiljem oli Peeter Vennikas Andrus Rüütelmaa kinni püüdnud ja ise kahe ringiga liidriks tõusnud. Liljegren kaotas omakorda Rüütelmaale kolm ringi. Edaspidi hakkas aga rootslase tempo raugema, veidi andis järgi ka Rüütelmaa.
,
Lõplikus paremustabelis jäid esineliku kohtade vahele kõigest paarikilomeetrised vahed, mis jooksu formaati arvestades on väga väikesed. Võitja Peeter Vennikase arvele kogunes 104 kilomeetrit, järgnesid Rain Vellerind 102 kilomeetri ja Andrus Rüütelmaa 100 kilomeetriga. Naistest suutis julgelt alustanud Mari Boikov oma edu hoida ja võitis 89 kilomeetriga. Teise koha sai Heleen Vennikas ja kolmanda koha Pille Vennikas vastavalt 82 ja 71 kilomeetriga. 71-aastane Rein Pärn läbis elu 190 maratoni.
,
Võistkondlikus arvestuses, kus arvestati kahe võistkonnaliikme parimat tulemust, saavutasid meeskondadest esikoha Kanged Kangutajad (Peeter Vennikas, Mart Maasikrand, Margo Siimumäe) 184 kilomeetriga, naiskondadest Vaprad Pirukad (Heleen, Pille ja Kristina Vennikas ning Kai Saarse) 153 kilomeetriga ning segavõistkondadest Kaitseväe Logistikapataljon (Andrus Rüütelmaa, Merje Meerits, Margus Kirs, Tiiu Naagel, Aleksander Suits) 152 kilomeetriga. Vana aasta saadeti ära kokku 1264,195 lumise kilomeetriga.