Viiendat korda peetav Kõva Mehe Jooks pakub osalejaile elamusterohke päeva

Pühapäeval, 1.juulil kell 13 antakse start viiendale Kõva Mehe Jooksule. Esimest väikest juubelit tähistav värvikas ja Eestis ainulaadne spordisündmus kulgeb ligi 10 km pikkusel rajal.

Krossijooksuks sobival rajal tuleb võistlejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks ning värvikaks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, savist saare ületamine, BMX küngas-krossiraja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine ja palju muud.

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglitepärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja.

Korraldajate ja Salomoni poolt on lõpetajatele Kõva Mehe särk. Kõiki lõpetajaid ootab finišis soe supp ning Saunapunkti soome ja vene saun. Kõva Mehe Jooksu korraldajate Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti eesmärk on mitmekesistada liikumisharrastuse ja rahvaspordiürituste kalendrit ning pakkuda harrastusportlastele võimalust ennast proovile panna.

Eelregistreerimine V Kõva Mehe Jooksule lõpeb neljapäeval, 28.juunil. Info, registreerimine ja eelmiste Kõva Mehe Jooksude meenutused www.stamina.ee/kovamees.

Kõva Mehe Jooksu võistluskeskus ja start on Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2km kaugusel olevas Saunapunktis. Siit näete asukoha kaarti . Kohale saab ka elektrirongiga, maha tulla Padula peatuses. Autoga Tallinna poolt: Laagri keskusest sõita 2 km Vanamõisa küla või Saue linna poole. Saue poolt: sõita Alliku/Laagri poole. Parkimine on võistluskeskuse lähedal põllul.