Vinni-Rakvere talvejooksu sarja esimese etapi võitis Elar Vulla

26. veebruaril toimunud Vinni-Rakvere talvejooksu sarja esimese 10 kilomeetri pikkuse etapi võitis Elar Vulla (Rakvere KJK ViKe) ajaga 36.24. Teisena jõudis finišisse ajaga 40.49 Cris Poll, kes esindab Estonian Ultrarunners Team klubi. Kolmanda koha saavutas Arvo Ivanov Rakverest 41.27-ga.
,
Naistest võitis ning sai üldjärjestuses kolmanda koha suurepärase aja 41.21 jooksnud Kaidi Kivioja, kes püstitas hiljuti Eesti sisekergejõustiku meistrivõistlustel 3000 meetri distantsil Lääne-Virumaa rekordi 10.16,91. Teise ja kolmanda koha saavutasid noored jooksulootused Egle-Helene Ervin 43.56-ga ja Laura Kallas 44.47-ga. Esikolmik esindab Rakvere KJK ViKe-t. Esimesel etapil trotsis lumist rada ja vastu puhuvat karget põhjatuult 22 jooksjat. Vinni-Rakvere talvejooksusarja teine etapp toimub 11. märtsil.