Viru-Nigula rahvajooksu parimateks osutusid Elar ja Ela Vulla

Elar Vulla. FOTO: RIHO LÜÜS

24. augustil toimus Lääne-Virumaal 15. Viru-Nigula rahvajooks, mille 7,5 km pikkuse põhidistantsi võitis Elar Vulla (KJK Vike) ajaga 25.18. Nagu mullu, oli ka tänavu teine suusamees Raido Ränkel (Võru SUKL), kes kaotas võitjale 16,5 sekundiga. Kolmanda koha sai M40 vanuseklassi parim Vjatšeslav Košelev ajaga 25.45. Möödunud aastase jooksu võitja Andrus Lein pidi tänavu leppima 4. kohaga. Tema aeg 26.23.

Naistest näitas samal distantsil kõige kiiremat minekut Ela Vulla (KJK Vike) ajaga 31.56, kes osutus ühtlasi parimaks naisveteraniks (N35). Teisena finišeeris Elery Zadonski 32.39-ga. Kolmanda koha sai Kertu Ränkel (Võru SUKL) 32.46-ga. N35 vanuseklassi teisena lõpetas Andra Puusepp (Täppsportlased) ajaga 35.49 ja kolmandana Merike Etverk 38.11-ga.