Võrust Väimelasse jooksis kõige kiiremini Ivar Ivanov

26. mail toimunud 30. Võru-Väimela maanteejooksu võitis Ivar Ivanov (pildil), kel kulus umbes 6,3 kilomeetri pikkuse distantsi läbimiseks aega 20.08,8. Esmakodrselt selle jooksu võitnud 26-aastane Võru Lõunalõvi kergejõustiklane edestas 28,8 sekundiga teiseks tulnud Henri Ojaperve (Vastseliina SK), kes oli kiireim kuni 18-aastane jooksja. Kolmandaks tuli võitja klubikaaslane Mikk Laur (+39,5). Esikolmikule järgnesid jooksu kuuekordne võitja Margus Koor (+45,2), M40 vanuseklassi kiireim Mati Tiit (+1.00,8) ja Meelis Treumuth (+1.18,8).
,
Naistest osutus ajaga 23.45,5 kiireimaks üldjärjestuses 30. kohal finišisse jõudnud 14-aastane Eliise Johanson (Lõunalõvi). Silja Suija kaotas talle 22,7 sekundiga ja Monika Irves 32,2 sekundiga. Kokku võttis distantsi ette 198 jooksjat. Võru-Väimela maanteejooks oli ühtlasi Võrumaa pikamaajooksusarja teine etapp. Sari jätkub 23. juunil Urvaste vallas ümber Uhtjärve jooksuga.