Võsu Südasuve Challenge pakub ka virtuaalselt osalemise võimalust

2019. aasta jooksu start. Foto: Gertrud Alatare
2019. aasta jooksu start. Foto: Gertrud Alatare

Erilise aasta üks esimesi tavapärasel moel toimuvaid jooksuvõistlusi “Võsu Südasuve Challenge” pakub nüüd lisaks ka virtuaalselt osalemise võimalust.

19. juuliks Võsule koguneva 500 võistleja seas saavad sel aastal end üles anda ka virtuaalselt osalejad. Olgu siis põhjuseks transport, mittesobilikud kellaajad, juba seatud puhkuseplaanid või muu. Kohapeale on lubanud tulla mitmed tipptegijad – viimaseks liitujaks Eestit paljudel tiitlivõistlustel esindanud Lily Luik.

Virtuaaljooksul osaleja saab 10 km distantsi läbida talle sobilikus kohas ja ajal, etteantud perioodil: 1-14.07.20. Oma tulemus laetakse Võsu Südasuve Challenge veebilehel (ööjooks.ee), registreerunute nimekirjas, üles enne 14.07.20 südaööd. Osaleja lunastab sündmuse lõpetaja medali, mis postitatakse registreerimisel antud postiaadressile hiljemalt kahe nädala jooksul sündmuse toimumisest 19.07.20.

Virtuaaljooksu valiku saavad teha ka kõik juba registreerunud osalejad – lihtsalt jookse etteantud distants 1-14.07.20 ja lae aja sees üles ka oma tulemus. Virtuaaljooksu võimalust kasutavatele osalejatele Võsul toimuvaks sündmuseks stardimaterjale ette ei valmistata.

Kõikidele kohapeal ja ühiselt osaleda soovijatele – viimased 200 pääset ootavad omanikke.  

Võsu Südasuve Challenge: 19. juulil. Stardid algusega kell 11.00. Võistluskeskus avatakse rannajoonel kell 9.00 (Vabaduse tn rannapoolne ots).

Videomeenutus 2019. aastast: https://www.youtube.com/watch?v=rGptCJGPcGw&t=4s