Wattbike’i sarja teine etapp Spartas

jyrgensonWattbike’i võistlussarja viienda hooaja teine etapp peeti pühapäeval, 15. detsembril Sparta spordiklubis. Päeva parimaks osutus oodatult Aivar Jürgenson (pildil), kes läbis veloergomeetril 10 km distantsi ajaga 12:21,86. Talle järgnesid Tauno Koort ja Jüri Ellen. Naiste parim oli Liisa Kull ajaga 14:37,41. Teisele ja kolmandale kohale tulid vastavalt Anastassia Meškova ning juunioride klassi kuuluv Rahel Kallas.

Noorte vanuseklassi distantsiks oli 4 km ja selle läbis kõige kiiremini Marko Luige ajaga 6:02,15. Talle järgnesid Argo Raie ja Markus Pajur.

Sarja liidriks tõusis absoluutarvestuses Aivar Jürgenson ning noorte vanuseklassis Marko Luige. Kõik tulemused üleval veebilehel www.aerobike.ee.

Järgmine etapp toimub Tartus 12. jaanuaril spordiklubis Arena. Kui esimesel kahel etapil oli auhindadeks erinevad meened, siis kolmandal etapil jagatakse välja erinevate võistluste osaluspääsmeid. Esmalt sõidetakse eelsõidud ja hiljem finaalsõidud. Lisaks saab iga osaleja peale võistlemist külastada spordiklubi Arena basseini ja sauna.