ZX Flux vabaaja jalatsite trendisari jõudis müügile ka Eestisse

ZX Flux sarja disainis on ühendatud 80ndate kultusdisaini elemendid ja tänapäevane trendikas värvispekter.

adidase uue hooaja trendihitt on ZX Flux vabaaja jalatsid, mida sobib kanda kasvõi kleidiga! ZX Fluxi võib imetleda lives ka 26. oktoobril Tallinna Moenädala raames toimuval Aldo Järvsoo moeshowl.

miadidase abil disainitud ZX Fluxi näited ja Stella K. Wadowsky ZX Fluxe nautimas.
miadidase abil disainitud ZX Fluxi näited ja Stella K. Wadowsky ZX Fluxe nautimas.

Eestis kannavad ZX Fluxe juba paljud trenditeadlikud eestlased: muusikud Stig Rästa ja Cash Tomi, moeblogijad Stella K. Wadowsky, Helene Vetik,  Aljona Sokolovskaja ja Merily Leis, jalgpallurid Henri Anier ja Sergei Pareiko, moelooja Aldo Järvsoo, fotograaf Külli Sparre, koreograaf ja tantsija Alice Aleksandridi jpt. Stella K. Wadowsky: “adidas on minu jaoks kuninglik valik! Iseäranes võluv on  retrotemaatika,  mis on täiuslik nii sportides kui julgematele kaaslaseks isegi kostüümile. adidaseid kandes oleks justkui iga päev pidupäev!”

Ja mitte ainult – lisaks olemasolevatele disainimudelitele on juurde loodud ka võimalus jalatsimuster ise kujundada. Rakendus mizxflux (iOS ja Android) abil saab disainida oma lemmikmustriga ZX Fluxi –  vt täpsemalt miadidas.com.

Ettevõttest adidas
adidas on ülemaailmne spordijalatsite, -rõivaste ja -aksessuaaride disainimise, arendamise ja turustamisega tegelev ettevõte, mis on võtnud eesmärgiks saada maailma juhtivaks spordikaubamärgiks. adidas kuulub adidas Group korporatsiooni alla, kus on lisaks ka sellised brändid nagu Reebok, TaylorMade ja Rockport.

Korporatsioonist adidas Group
adidas Group on üks juhtivatest spordikaupade tööstuse globaalettevõtetest, mis pakub oma põhikaubamärkide adidas, Reebok, TaylorMade, Rockport ja Reebok-CCM Hockey raames laia valikut tooteid. Korporatsiooni peakontor asub Saksamaal Herzogenaurachis ning kokku on grupil 46 000 töötajat.